26° Kapalı
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 127
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 131

Fatih ÜDY Belgesi

GÜNCEL - 6 Nisan 2020 12:46 A A

Bu bölgeye ÜDY Belgesi hakkın da hizmet vermeye hazırız. Konuma en yakın lokasyon da hizmet vermekteyiz. İsterseniz konu hakkın da detaylı bilgi için yazımızı okuya bilir, isterseniz uzmanımızdan konu hakkın da bilgi ala bilirsiniz. ÜDY Belgesi kapsamlı bir belgedir. Uzun ders saatleri ve detaylı bir çalışma gerektirir. Uzman kadromuzla bu bölge de sizlere hizmet vermeye hazırız. Rahat ve geniş eğitim sınıflarımızla, sıkışmadan ve bunalmadan kaliteli eğitmenlerimizle, en iyi eğitimi almanızı sağlıyoruz.

ÜDY Belgesi Kapsamı

Ulaştırma bakanlığının çıkardığı mesleki belgeler arasın da en kapsamlı ve en üstü belge türüdür. SRC-ODY-ÜDY-ADR Bu belgeler ulaştırma bakanlığının mesleki belgelerindendir bireysel olarak kişiye çıkarılır. ÜDY Belgesine sahip ola bilmek için ya muafiyet kapsamına giriyor olmanız ya da sınavla ala bilmek için en az lise mezunu olmanız gerekmektedir.

ÜDY Belgesi Nasıl Alınır?

Bu konu da Milli Eğitim bakanlığı tarafın dan yetkilendirilmiş Eğitim kurumları tarafından verilir. ÜDY Belgesi hakkın da detaylı bilgi almak için ÜDY Belgesi Hakkın da her şey sayfamızdan bilgi ala bilirsiniz.  105 saatlik bir eğitim programı uygulanır. Konusun da uzman bir eğitim kadrosu gerektirir. Biz bu yapıya uygun, interaktif bir eğitim kurumuyuz. Tarafınıza en iyi şartları sağlamaya hazırız.

Merak ettiğiniz sorularınız için Mesaj Gönder

Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat Danışmanlığı hakkın da bir numara.

Ekodan Danışmanlık SRC-ODY-ÜDY Belgeleri…

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres;
Maltepe Mahallesi, Güven İş Merkezi NO:83, Davutpaşa Cd. No:334, 34000 Zeytinburnu/İstanbul

Büyükdere Cad. Latilokum Sk. No: 1 Kat:4 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Mail: info@ekodan.net

Tel:0(216)4669476  Cep:0(533)6293482 / 0(544)6293482

Whatsapp Danışma Hattı: 0(533)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

Bu haber 167 kez okundu.
GÜNCEL - 12:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Sizi Aramamızı İster misiniz ?