fbpx
30° Açık
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 136
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 140

Kartal SRC Belgesi

GÜNCEL - 6 Aralık 2019 13:35 A A

Anadolu yakasının sahil kes mi Kartal İlçesi, gözde semtlerimizden olan bu bölge de sizlere SRC-ODY-ÜDY belgelerin de hizmet sunuyoruz. Ulaşım olarak merkezi konum da olan SRC Eğitim merkezimiz en iyi şartlar da donatılmıştır. Konuya hakim bir hizmet sunmaktayız. Uzman eğitmen kadrosu ve on yılı aşan tecrübesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

SRC Belgesi

Sürücü belgesi olarak da geçer mesleki belgelerden biridir. Ulaştırma bakanlığının 4925 sayılı yasasına istinaden Ab uyum yasaları adı altın da çıkartılmıştır. SRC Belgesinin türleri, alım aşamaları, SRC fiyatı, SRC Soru bankası ve SRC Türleri olarak SRC Belgesi sayfamızdan daha kapsamlı öğrene bilirsiniz.

SRC1-SRC2-SRC3-SRC4-SRC5 (ADR) Belgeleri. Her belgenin kapsamı ve geçerliliği farklıdır. Kullandığınız araca, yaptığınız işe ve geçerli olduğu bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. SRC5 (ADR) Belgesi Tehlikeli Madde taşımacılığın da geçerlidir. SRC4 Belgesi olmayan SRC5(ADR) Belgesini alamaz. SRC1 ve SRC3 alan SRC2 ve SRC4 almış sayılır. Uluslar arası olan yani yurt içini kapsar.

Kartal da SRC Nereden Alınır?

Ekodan Danışmanlık Yılların vermiş olduğu deneyimlerle size en hızlı bir şekil de SRC Belgenizin verilmesini sağlıyoruz. Modern eğitim salonlarımız ve kaliteli eğitmenlerimizle SRC belgenizi çıkartmaya hazırız. SRC Türlerin den hariç diğer iş kollarımızdan yararlana bilirsiniz. Mesleki belgeler konusun da sizlere hizmet veriyoruz.

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres; İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa yakasın da

Fevzi Çakmak Mah. Teyfik ileri Cad. No:133 Kat:3 Pendik / İSTANBUL

Bostancı Mah. Ali Nihat Tarlan Cad. Cumhuriyet İş Merkezi No:34 Kat:2 D:10 Kadıköy / İSTANBUL

Mail: info@ekodan.net

Tel:0(216)4669476  Cep:0(533)6293482 / 0(544)6293482

Whatsapp Danışma Hattı: 0(533)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

Bu haber 432 kez okundu.
GÜNCEL - 13:35 A A
BENZER HABERLER
Sizi Aramamızı İster misiniz ?
Sorun cevaplayalım.
1
Merhaba Size nasıl yardımcı ola bilirim ?