fbpx
-1° Açık
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 136
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 140

Zincirlikuyu ODY Belgesi

GÜNCEL - 13 Nisan 2020 13:50 A A

Konusun da uzman kadrosuyla EKODAN DANIŞMANLIK Zincirlikuyu da sizlere hizmet vermeye hazırdır. ODY Belgesi yani açılımıyla Orta düzey yönetici belgesi kapsamlı bir belgedir. Ulaştırma bakanlığı mevzuatın da geniş bir yeri bulunmaktadır. Bu belgenin 90 saatlik bir eğitimi söz konusudur. Alanın da uzman eğitmen kadromuz bulunmaktadır. En uygun şartlar da bu eğitimleri veriyor ve sınavlar da başarı oranınızı yükseltiyoruz. Zincirlikuyu da ODY Belgeleri veriyoruz.

Orta düzey yönetici belgesini temin etmek ve onu en doğru yerde kullanmak gerekir. Eğitim düzeyiniz ortaokul dahi olsa bu belgenin eğitimlerine kayıt olup ODY belgesinin sınavlarına katılıp kazana bilirsiniz. Bu belgeyi almanız halin de iş başvurularınız da öncelik kazanacaksınız. İster iseniz bu belgeyi kiralık olarak firmalara vere bilecek siniz. Ekodan Danışmanlık bu konu da hizmet vermek için hazırdır.

ODY Belgesi Nasıl Alınır?

Bu belgenin alımı için muafiyet kapsamına girmiyorsanız. ODY Belgesini vermeye yetki eğitim kurumlarından alınır. 90 saatlik bir eğitim programından sonra kişi Milli Eğitim bakanlığının düzenlediği sınavlara girerek %70 başarı oranını yakalaması gerekmektedir. Sınavlar test şeklin de uygulanır 40 soru sorulur yanlış doğruyu götürmez 28 doğru cevap verilmesi gereklidir. Daha kapsamlı bilgi almak için ODY Belgesi sayfamızı ziyaret etmeniz yeterlidir.

ODY Türleri: 

 • ODY1 Belgesi: Uluslar Arası Yolcu Taşımacılığı.
 • ODY2 Belgesi: Yurt İçi Yolcu Taşımacılığı.
 • ODY3 Belgesi: Uluslar Yük Taşımacılığı.
 • ODY4 Belgesi: Yurt İçi Yük Taşımacılığı.

Merak ettiğiniz sorularınız için Mesaj Gönder

ODY Almak Olay Olmasın Kolay Olsun…

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres;
Büyükdere Cad. Latilokum Sk. No: 1 Kat:4 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Mail: info@ekodan.net

Tel:0(216)4669476  Cep:0(533)6293482 / 0(544)6293482

Whatsapp Danışma Hattı: 0(533)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

Bu haber 200 kez okundu.
GÜNCEL - 13:50 A A
BENZER HABERLER
Sizi Aramamızı İster misiniz ?
Sorun cevaplayalım.
1
Merhaba Size nasıl yardımcı ola bilirim ?