29° Açık
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 127
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 131

Ümraniye SRC Belgesi

GÜNCEL - 8 Nisan 2020 15:54 A A

Bu konum da yaklaşık altı SRC Eğitim Merkezi mevcuttur. Kurum olarak Bu bölgede merkezi bir konum da bulunuyoruz. Merkez son durak olarak geçen adresimiz de hizmet vermeye hazırız. Uzun yıllardır bu bölgede hizmet vermekteyiz. Referanslarımızdan bakarsanız bölgeye ne kadar hakim olduğumuzu anlaya bilirsiniz. Ümraniye de ana cadde üzerinde olan kurumumuz da  (ODY) Orta Düzey Yönetici ve (ÜDY) Üst Düzey Yönetici belgeleri hakkın da hizmet ala bilirsiniz.

Ümraniye de SRC

Ümraniye de SRC Belgesi temin etmek ve size uygun belgeyi almak için tarafımıza başvurmanızı rica ederim. Çünkü firma olarak on senedir bu sektör de hizmet vermekteyiz. SRC Belgesi ulaştırma bakanlığının 4925 sayılı kanunlar kapsamın da çıkarılmış, ticari araç kullanan bütün şoförler de bulunması zorunlu kılınmıştır. Aksi takdir de idari para cezası bulunmaktadır. Kullanılan aracın yapısal özelliğine göre sınıflandırılmıştır.

ÜMRANİYE DE NEREDEN SRC BELGESİ ALINIR?

Ekodan danışmanlık Ümraniye ilçemize 10 seneyi aşkındır hizmet vermektedir. İmes-Des-Kadosan sanayi sitelerinin yanı sıra Ümraniye oto sanayi sitesin de birçok referansımız bulunmaktadır. Başarı oranı olarak %80’leri yakalamış bulunmaktayız. SRC Belgesi hakkın da her şeyi bizden öğrene bilir. Konusun da uzman çalışanlarımızdan hizmet ala bilirsiniz. SRC Belgesi hakkında kapsamlı bilgi almak için Sayfamıza gidiniz.

Firma olarak ayrıca gene sürücüleri ilgilendiren Psikoteknik ve Şoför kartı hizmetleri de sunulmaktadır. Şirketlerin de kamyonet tipi araç sahibi firmaların da iş takip işlemleri yapılmaktadır.

Merak ettiğiniz sorularınız için Mesaj Gönder

 Ümraniye de SRC diyince tek akla gelen firma 2010 yılından bu yana bu sektörde ve bu bölgede sizlerle.

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres;

Yaman Evler Mahallesi, 125 A, Alemdag Cd., 34768 Umraniye/Istanbul

Mail: info@ekodan.net

0(216)4669476  0(533)6293482 / 0(544)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

Bu haber 198 kez okundu.
GÜNCEL - 15:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Sizi Aramamızı İster misiniz ?