fbpx
-4° Açık
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 136
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 140

SRC Belgesi Nereden Alınır?

GÜNCEL - 22 Kasım 2020 17:08 A A

SRC Belgesi Ulaştırma Bakanlığının çıkardığı mevzuat içerisindedir. 2018 yılına kadar kendi bünyesinde yapmıştır fakat bu sene den sonra SRC-ODY-ÜDY sınav ve buna benzer işlemleri Milli Eğitime devretmiştir. Artık Milli Eğitim Bakanlığın da yapılan sınavlarda ayda ya da 1,5 ay da bir sınavları olur. Her ne kadar zor olduğu söylense de aslın da bence bir o kadar da kolay bir sınavdır. Bu belgenin başvurusu bu belgeyi vermeye yetkili kurumlardan yapılır. Milli Eğitim Bakanlığının bu konu da yetki verdiği özel dershaneler den başvurusu yapılır.

SRC Belgesi Nereden Alınır?

Bağlı bulunduğunuz il de veya ilçe de nüfus sayısına göre, bakanlık bir kuruma bu yetkiyi talep etmesi ve gerekli şartları sağlaması kaydı ile yetkiyi verir. Tabi şu anda İstanbul ve birçok ilçede kontenjanlar dolmuştur. İşte bu yetkiye sahip, bakanlıkça yetki verilmiş kurumlardan ala bilirsiniz. SRC Belgesini almak içi en akıllıcası bu yetkiye sahip kurumları bilmek ve onlar içerisin de en iyisini analiz edip ona başvurusunu yapmak gerekir. Bir eğitim kurumunun en önemli silahı eğitmenidir. Kurumumuzun kadrosu bu konu da en iyi eğitmenlere sahiptir. SRC Belgesi hakkın da kapsamlı anlatım.

SRC Türleri Nelerdir?

 1. SRC1 Belgesi
 2. SRC2 Belgesi
 3. SRC3 Belgesi
 4. SRC4 Belgesi
 5. SRC5 Belgesi (ADR)

Psikoteknik raporuMilli Eğitim Bakanlığının yetki verdiği bir kurum olarak 10 seneyi aşkındır. Bu sektör de bu hizmeti layığıyla vermekteyiz. Hem Anadolu Yakası hem de Avrupa yakasın da bu konu da bizden destek ala bilirsiniz.

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres;
Büyükdere Cad. Latilokum Sok. No: 1 Kat:4 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Mail: info@ekodan.net

0(216)4669476  0(533)6293482 / 0(544)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

Bilgilendirme Formu
Bu haber 72 kez okundu.
GÜNCEL - 17:08 A A
BENZER HABERLER
Sizi Aramamızı İster misiniz ?
Sorun cevaplayalım.
1
Merhaba Size nasıl yardımcı ola bilirim ?