fbpx
28° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 136
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 140

Src Belgesi nasıl alınır ?

GÜNCEL - 16 Ekim 2019 11:42 A A

Src belgesi iki şekilde alınabilmektedir. Bu yasaya göre uygulama aşağıda ki gibidir. Kapsamlı bilgi almak için SRC Belgesi sayfamızı ziyaret ediniz. Ekodan Danışmanlık olarak sektör de uzun yıllar hizmet vermekteyiz. Kursiyerlerimize en iyi hizmeti sunmak için özen gösteriyoruz. SRC Belgesi test bankası ve cep kitapçığı ile her yerde sınavlara hazırlanmanıza uygun bir koşul elde ettiriyoruz.  Güncel soru bankalarımızdan yararlana bilir, sorularınız için bizi araya bilirsiniz.

SRC Belgesi olay olmasın kolay olsun…

A) Src Muafiyet ( Sınavsız ve Eğitimsiz ) :

25 Şubat 2003 den önce ehliyet sahibi ise muafiyet kapsamın da bu belgeyi ala bilir. Fakat SRC1 ve SRC3 belgelerini ala bilmek için kişinin C-D-E ehliyet türlerinden birini bu tarihinden önce alması şartı vardır.

B) Src Eğitim ile( 32 saatlik bir eğitim ve Sınav ):

Muafiyet şartlarını sağlayamayan kişiler düzenlemiş olduğumuz 32 saatlik SRC kursuna katıldıktan sonra Milli Eğitim bakanlığının düzenlediği SRC sınavlarında başarılı olduğu takdir de ala bilir. SRC Sınavları 40 soruluk test şeklinde uygulanır. 28 doğru cevap gerektirir. Yani 70 puan ve üzeri başarılı sayılacaktır. Bu sınav da başarılı olan arkadaşlar, sınav sonucu açıklandıktan sonra görsel sınava katılmaları mecburidir. Bu görsel 3 sorudan oluşur 2 doğru cevap gerektirir. Bu sınavı atlamayınız. Kazanılmadığı takdir de SRC Belgesini alamazsınız.

Görsel sınav da uygulama bir TV ekranın da size 3 adet soru sorulur cevabı sesli bir şekil de görevliye verilir amacı algınızın anlaşılmasıdır.

SRC BELGESİ OLMAYAN KİŞİLERİN ARAÇ KULLANMASININ CEZASI
RUHSAT SAHİBİNE 885  TL SÜRÜCÜYE İSE 350 TL‘ DİR. K Belgesi üzerinde ise 370 TL. ceza uygulanır.

  • K Belgesi Yenileme Hzimetleri.

SRC Belgesi almak olay olmasın kolay olsun…

Adres; İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa yakasın da

Fevziçakmak Mah.Teyfik İleri Cad. No:133 K:3 Kaynarca yan yol Pendik / İstanbul

Kurbağlıdere Cad. Süheyla Hanım İş merkezi No:26/B Hasanpaşa Kadıköy / İSTANBUL

Yaman Evler Mah. Alemdağ Cad. Recep Ağa Sok. No:1 Kat:1 Son durak Ümraniye – İSTANBUL

Hakimiyeti Milliye Caddesi Kuyumcular Çarşısı No: 32 Kat:2 Üsküdar / İSTANBUL

Mail: info@ekodan.net

İrtibat Cep:0(533)6293482 Tel:0(216)4669476

Bu haber 651 kez okundu.
GÜNCEL - 11:42 A A
BENZER HABERLER
Sorun cevaplayalım.
1
Merhaba Size nasıl yardımcı ola bilirim ?
Sizi Aramamızı İster misiniz ?