fbpx
10° Parçalı bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 136
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 140

Samandıra SRC Belgesi

GÜNCEL - 10 Aralık 2019 21:45 A A

SRC Belgesi Ekodan Danışmanlık

Ekodan Danışmanlık olarak bu bölgeye yıllardır hizmet vermekteyiz. Uygun fiyat politikası kaliteli hizmet anlayışı içerisin de sizlerleyiz. Samandıra bölgesine en yakın ve en kaliteli hizmet ala bileceğiniz kurum olarak Ümraniye merkez konumdayız. Sektör de uzun yıllar hizmet vermekteyiz. Alanın da uzman kadromuzla en iyi hizmeti vermeye hazırız. SRC Belgesi hakkın da bilinmesi gereken şeyleri en ince ayrıntısına kadar bilgilendiriyor. Sizleri kötü sürprizlerden kurtarıyoruz.

SRC Belgesi Nedir ?

SRC Belgesi ulaştırma bakanlığı tarafından Ab uyum yasaları adı altın da şoförlere çıkarılan bir belgedir. Açılımı sürücü belgesi olarak geçer. SRC Belgesinin çıkmasının temel amacı şoförlere daha iyi bir eğitim verip hem kazalar da azalmasını hem de toplum bilincini geliştirmek içindir.

SRC Belgesinin iki şekil de alımı vardır. Biri muafiyet kapsamın da diğeri ise eğitimli sınavlı alınmasıdır. Kapsamlı bir bilgi bilgi almak için .

SRC Muafiyet; Artık SRC Belgenizi eğer muafiyet kapsamından ala biliyorsanız e-devletten başvurusunu yapa bilirsiniz. Tek yapmanız gereken e-devletinize girmek ve arama motoruna SRC Belgesi yazmanız yeterli, talimatları düzgün bir şekil de yerine getirirseniz SRC başvurunuzu beş dakika da onaylayabilirsiniz. Takıldığınız nokta da tarafımız dan destek alınız.

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres: İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa yakasın da

Kurbağlıdere Cad. Süheyla Hanım İş merkezi No:26/B Hasanpaşa Kadıköy / İSTANBUL

Yaman Evler Mah. Alemdağ Cad. Recep Ağa Sok. No:1 Kat:1 Son durak Ümraniye – İSTANBUL

Büyükdere Cad. Latilokum Sk. No: 1 Kat:4 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Mail: info@ekodan.net

Tel:0(216)4669476  Cep:0(533)6293482 / 0(544)6293482

Whatsapp Danışma Hattı: 0(533)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

Bu haber 2361 kez okundu.
GÜNCEL - 21:45 A A
BENZER HABERLER
Sorun cevaplayalım.
1
Merhaba Size nasıl yardımcı ola bilirim ?
Sizi Aramamızı İster misiniz ?