fbpx
19° Parçalı az bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 136
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 140

Pendik SRC4 Belgesi

GÜNCEL - 2 Aralık 2019 17:51 A A

Kurumsal alt yapı, Yüksek kalite de eğitim düzeyi, Yüksek başarı oranı, Esnek eğitim saatleri, Merkezi konum da olduğundan kolay ulaşım ve buna benzer bir çok sebepten SRC işlemleriniz de Ekodan Danışmanlık size hizmet vermeye hazır. SRC4 Belgesi yük taşımacılığın da şoförün mutlak bulundurması zorunlu olan bir belgedir. Olmaması hem firmanıza hem de şoförün ceza yemesine neden olur.

SRC4 Belgesi;

SRC4 Belgesi yurt için de yük taşıyan araçların şoförlerinin alması gereken belgedir. 32 Saatlik bir eğitim süresi vardır. Eğitimlerimiz gene olarak hafta sonları düzenlenmektedir. Hafta içi grupları akşam saatleri ders alır. Kamyon, kamyonet, Tır, gibi yük taşıyan araçlar da kullanılır. SRC Belgeleri artık kart olarak gelmiyor, e-devletinizden bar kotlu kare kodlu çıktı alabiliyorsunuz. 

Kapsamlı bir bilgi almak için SRC4 Belgesi Sayfamızı ziyaret ediniz.

SRC4 Test

Kişi bu eğitimi aldıktan sonra 40 soruluk bir teste tabi tutulur. Başarılı olmak için 28 doğru cevap verilmesi gerekir. Bu ortalama da 70 puan demektir. Bu testten başarılı olanlar sınavın hemen ardından görsel sınava girer 3 görsel soru sorulur 2 doğru cevap verilmesi beklenir. Testler de başarılı ola bilmek için uzman kadromuzdan destek alınız.

SRC3 Belgesi SRC4 üst belgesidir. SRC3 almış kişi SRC4 de almış sayılır. SRC3 kapsam olarak uluslar arasını içerir dolayısıyla yurt içinde de geçerlidir. 

SRC Belgesi almak olay olmasın kolay olsun…


Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres: İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa yakasın da

Fevzi Çakmak Mah. Teyfik İleri Cad. 133 K:3 Kaynarca / Pendik, İstanbul

Hakimiyeti Milliye Caddesi Kuyumcular Çarşısı No: 32 Kat:2 Üsküdar/ İSTANBUL

Mail: info@ekodan.net

Tel:0(216)4669476  Cep:0(533)6293482 / 0(544)6293482

Whatsapp Danışma Hattı: 0(533)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

Bu haber 230 kez okundu.
GÜNCEL - 17:51 A A
BENZER HABERLER
Sizi Aramamızı İster misiniz ?
Sorun cevaplayalım.
1
Merhaba Size nasıl yardımcı ola bilirim ?