fbpx
28° Parçalı az bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 136
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 140

Muafiyetli SRC Belgesi Alımı

GÜNCEL - 17 Aralık 2019 15:28 A A

SRC Belgesini muafiyet kapsamın da almak istiyorsak tek şart ehliyetinizin 25 Şubat 2003 den önce alınmış olunması yeterlidir. Bu belgenin alımı artık e- devlet kapısından yapılmaktadır. Kişi kendisi direk talebini yapa bilir. Şartları sağlıyor ise cif belge SRC2 ve SRC4 Belgesi talebin de bulunup 26 TL den 52 TL harç bedeli yatırarak bu iki belgeye sahip ola bilir. Uygulama çok basittir.

SRC Belgesi için e-devlet kapısından nasıl başvuru yaparım diyorsanız.

Önceden e-devlet şifrenizi edinmeniz gerekmektedir. E-devlet kapısına girdikten sonra arama motoruna SRC Belgesi Başvuru yazmanız daha sonra çıkacak linklerden Ulaştırma Ve Alt Yapı Bakanlığı / Muafiyetli SRC Başvuru kısmından yönlendirmeleri takip ederek başvurunuzu sağlaya bilirsiniz. Takıldığınız nokta da tarafımızdan destek ala bilirsiniz.

SRC Muafiyet Harç Bedeli

SRC Tek belge 26 TL ödenir. SRC Cif belge için 52 TL ödenir. Vakıf banktan ödeme alınmaktadır. Başka bir masrafı yoktur. SRC Harcınızı ödedikten sonra SRC Belgenizi kare kodlu ve barkodlu bir şekil de e-devletten çıktısını ala bilirsiniz.

Uluslar Arası SRC Belgesi Almak

Kişinin SRC1 ve SRC3 Belgesini temin edebilmesi için gene ehliyetini 25 Şubat 2003’den önce almalıdır bur da ki fark C, D, E türü Ehliyetlerden birine sahip olması gereklidir. Aksi takdir de alamaz. C, D, E ehliyetnizi bu tarihten önce almadıysanız alamazsınız.

SRC Belgesi hakkında ayrıntılı bilgi almak ve Ekodan Danışmanlığın ödeme koşulların dan faydalanmak için tarafımızla irtibata geçiniz.

SRC Belgesi Hakkın da kapsamlı bilgi almak için sayfamızı ziyaret ediniz.

SRC Belgesi almak olay olmasın kolay olsun…

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres;
Büyükdere Cad. Latilokum Sk. No: 1 Kat:4 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Yaman Evler Mahallesi, 125 A, Alemdag Cd., 34768 Umraniye/Istanbul

Fevzi Çakmak Mah. Teyfik İleri Cad. 133 K:3 Pendik / İstanbul

Mail: info@ekodan.net

Tel:0(216)4669476  Cep:0(533)6293482 / 0(544)6293482

Whatsapp Danışma Hattı: 0(533)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

Bu haber 2675 kez okundu.
GÜNCEL - 15:28 A A
BENZER HABERLER
Sorun cevaplayalım.
1
Merhaba Size nasıl yardımcı ola bilirim ?
Sizi Aramamızı İster misiniz ?