fbpx
10° Parçalı bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 136
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 140

Kadıköy SRC Belgesi

GÜNCEL - 12 Kasım 2019 16:53 A A

Kadıköy İlçesin de Bu yetkiye sahip 2 firma mevcuttur. Onların biri de biziz. Ulaşım kolay olan kurumumuzun, iş disiplini ve başarı oranı yüksektir. Hasanpaşa Semtinde olan kurumumuz 10 yılı aşkındır bu sektör de hizmet vermektedir. Kadıköy de rıhtım caddesine 10 dk, Boğadan 5 dk, Fenerbahçeye 10 dk uzaklık mesafesindedir. Başvurularınız da gerekirse kapıya hizmet verilir. Kapsamlı soru bankası ve kitapçık desteği ile sorunsuz bir sınav geçirmenizi sağlıyoruz.

SRC Belgesi Nasıl Alırım

SRC Belgesi Milli eğitim bakanlığının yetki verdiği kurumlar tarafından verilir. Bu belgeyi almak için belirli bir eğitim ve öğrenim sürecinden geçilir. Kişi kayıt evraklarıyla kurumumuza kayıt olur. Gerekli bilgilendirmeler kayıt esnasın da verilir. Ders zamanları, Sınav tarihleri ve harç dönemi gibi bilgilendirmeler kısa mesaj yolu ile yapılır. İyi bir iş takibi ve uygulamalarla SRC belgesi hızlı ve güvenilir bir şekil de temin etmiş olursunuz.

Kadıköy Ekodan Danışmanlık / SRC-ODY-ÜDY Belgeleri

Kadıköy’de SRC-ODY-ÜDY eğitimleri vere bilme ayrıcalığını yaşıyoruz. İstanbul’un her köşesinden ulaşımın kolay olması özelliğini taşıyoruz.  Eğitim sektöründe önemli olan bence Eğitmenlerinizin kalitesidir. Seneler in vermiş olduğu deneyime dayanarak söyleyebilirim ki Eğitmen demek kurumun yüzü demek.

Biz Kadıköy de SRC eğitim merkezi olarak iyi bir hizmet anlayışı içerisindeyiz.

Kurumumuz gerek ODY-ÜDY belgelerin de gerekse Ulaştırma Bakanlığı mevzuat danışmanlığın da size en iyi hizmeti vermeye hazırdır. Kadıköy de SRC denince ilk akla gelen Ekodan Danışmanlık.

Ümraniye Psikoteknik

SRC Belgesi


Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık. Adres; Büyükdere Cad. Latilokum Sk. No: 1 Kat:4 Mecidiyeköy / İSTANBUL Kurbağlıdere Cad. Süheyla hanım İş Merkezi No:26/B Hasanpaşa – Kadıköy / İSTANBUL Mail: info@ekodan.net 0(216)4669476 0(533)6293482 / 0(544)6293482 Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler. Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

Bu haber 2690 kez okundu.
GÜNCEL - 16:53 A A
BENZER HABERLER
Sorun cevaplayalım.
1
Merhaba Size nasıl yardımcı ola bilirim ?
Sizi Aramamızı İster misiniz ?