26° Kapalı
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 127
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 131

Kadıköy Psikoteknik Belgesi

GÜNCEL - 2 Aralık 2019 12:54 A A

Kadıköy de Psikoteknik

Kadıköy semtimiz de iki adet bilinen Psikoteknik merkezi mevcuttur. Bu konum da sizlere en iyi hizmeti vermek için bulunuyoruz.. Kadıköy de merkezi konum da olan Psikoteknik merkezimiz sizlere iş saatleri içerisinde hizmet vermeye hazırdır. Ulaşım konusun da tarafımızdan bilgi ala bilirsiniz. İstanbul’un merkezi olarak bilinen Kadıköy ilçemiz de senelerdir hizmet vermekteyiz. Tarafımızdan işlemleriniz için randevu almanız gerekmektedir. Kişi bilindiği gibi bir saatlik bir teste tabi tutulacaktır. İşlemlerinizin hızlı ve sorunsuz sonuçlanması için randevu oluşturmanız menfaatiniz için uygundur.

Psikoteknik Cezaları ve Simülatör

Bu belgenin bulunmaması istinaden yakalanan şoföre üç yüz seksen TL ceza, ruhsat sahibi kişi ya da firmaya sekiz yüz seksen Tl ceza kesilir. Bütün ticari araç şoförün de bulundurulması zorunlu olan bu belge büyük bir önem taşır. Kişi bu belgeyi ala bilmesi için Simülatör cihazına girmesi gerekir. Bu cihaz sanıldığı gibi zor bir uygulama sistemine sahip değildir. Biraz dikkat ve algınızın açık olması gerekir. Oyun konsolu gibi bir yapıya sahiptir. Her sağlıklı insan rahatlıkla geçe bilir. Araç kullanıyormuş gibi hissettirecektir. Psikoteknik belgesi için bizi arayınız.

Bu konuda kapsamlı bir bilgi almak için Psikoteknik Belgesi sayfamızı ziyaret ediniz.

Randvü Sistemi

Kadıköy rıhtım caddesinde yer alan Psikoteknik Merkezimiz randevü ile çalışmaktadır. Genel anlamda bir sıkıntı yaşanmaması için gün ve saatinizi teyit etmenizi rica ederiz. Kişinin randevü saatinden on beş dakika önce gelmesi işlemlerin daha hızlı ilerlemesine katkı sağlayacaktır.

Yeni yayınlanan genelgeye istinaden denetimler 03 Şubata 2020 ertelenmiştir.

Ekodan Danışmanlık olarak uzun yıllar bölgeye hakim bir hizmet sürdük. Bir çok şoför arkadaşımıza bu konum da hizmet verdik. Tecrübe sahibi bir firma olarak konuya hakim sonuç odaklı çalışmaktayız. Bu belgenin çıkarılmasın da bilindiği gibi çok zor bir durum değildir. Her araç kullana şoförün rahatlıkla ala bileceği bir similatör uygulaması yapılmaktadır. Bir saat kadar bu uygulama sürmektedir.

Psikoteknik raporu

Ekodan Danışmanlık / Ufuk Emre Kara

İrtibat: 0(216)4669476  0(533)6293482/ 0(544)6293482

Mail;info@ekodan.net

Adres;
Rasimpaşa Mh. Misak-ı Milli Sokak 93/3
Kadıköy – İstanbul

 

Bu haber 139 kez okundu.
GÜNCEL - 12:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Sizi Aramamızı İster misiniz ?