26° Kapalı
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 127
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 131

Kadıköy de SRC Belgesini Nereden ala Bilirim

GÜNCEL - 1 Aralık 2019 19:41 A A

Ekodan Danışmanlık Bu konu da sizlere hizmet vermeye hazır. Kadıköy’ün Merkezi konumun da yer almaktayız. Evlendirme dairesine yürüme mesafesin de ve Kadıköy belediyesine 100 m mesafedeyiz. Firmamız da aynı zaman da ODY ( Orta Düzey Yönetici) ve ÜDY ( Üst Düzey Yönetici) belgelerini vere biliyoruz. Birçok eğitim alanın da hizmet veriyoruz. On seneyi aşkın, konusun da uzman eğitmen kadromuzla bu bölge de lideriz. SRC Belgesini türlerini öğrenmeniz ve iş alanınızla ilgili olanını almanız gerekmektedir. Ağır ceza ve yaptırımlara maruz kalmayın, tarafımızdan destek alın.

SRC Belgesi sayfamızı ziyaret ediniz. Kapsamlı bilgi sizi doğru hizmete yönlendirecektir.

Kadıköy de SRC Nereden Alınır?

Elbette bizden alınır. Uzun yıllar bu konum da hizmet vermekteyiz. Kadıköy Belediyesine yürüme mesafesinde olan eğitim kurumumuz ODY-ÜDY Belgelerin de size hizmet verebilir. Ulaştırma bakanlığı mevzuat danışmanlığı konusun da lider konum da olan Ekodan Danışmanlık en iyi hizmeti Kadıköy de sunmaya hazırdır. Kullandığınız araca göre hangi belgeyi almanız gerekiyor bilgi alınız.

SRC Belgesi Kapsadığı Araçlar

SRC Belgelerinin kapsamına giren araçlar her ne şartla olursa olsun ticaretiniz de kullandığınız araçlardır. Kamyon, Kamyonet, Tır, Otobüs, Minibüs ya da Taksi gibi ticaretiniz de kullandığınız tüm araçlar için gerekli SRC türü vardır. Aracın yapısına ve kullanımına göre belge almak gerekir. SRC Türleri ve fiyatları hakkın da tarafımızla irtibata geçiniz.

Verdiğimiz hizmetler arasın da A-B-C-D Ehliyet türleri, SRC-ODY-ÜDY Belgeleri, sınıfları, Ulaştırma bakanlığı mevzuat danışmanlığı verilmektedir.

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres;
Büyükdere Cad. Latilokum Sk. No: 1 Kat:4 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Mail: info@ekodan.net

Tel:0(216)4669476 Cep: 0(533)6293482 / 0(544)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

 

Bu haber 165 kez okundu.
GÜNCEL - 19:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Sizi Aramamızı İster misiniz ?