16° Parçalı bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 127
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 131

Kadıköy de SRC Belgesi Veren Yerler

GÜNCEL - 1 Aralık 2019 18:10 A A

Bu bölge de ve bu kapsam da bu yetkiye sahip bizimle beraber bir firma daha mevcuttur. Kurumumuz bu konu da 10 seneyi aşkındır Kadıköy’de hizmet vermektedir. Ulaşım olarak çok basit bir lokasyondayız. Senelerin vermiş olduğu deneyimlerden faydalanmak için bizi arayın. Birçok mesleki belgelerden hizmet ala bilir eksiklerinizi bizimle tamamlaya bilirsiniz. Ekodan Danışmanlık olarak birçok mesleki belgeleri sağlamak tayız. İş Makinesi ehliyetleri G ehliyet türleri gibi. Kadıköy de SRC Belgesi veren yerler konusun da lider ve yenilikçidir.

İstanbul’un en işlek ve kolay ulaşım noktası olan Kadıköy de SRC belgeleri kapsamın da hizmet vermekteyiz. Sürücü belgesi olan bu belge bir çok sınıfları vardır. SRC4 ve SRC2 Belgesi yoğun talep gören belgeler arasındadır.

SRC Belgesi Kadıköy

Kapsamlı hizmet ağımız ve deneyimli iş ortaklarımızla Kadıköy de sizlere SRC hizmetleri sunuyoruz. Kadıköy Belediyesine yürüme mesafesinde olan eğitim kurumumuz bu konu da yetkili eğitim kurumudur. SRC Belgesi hakkın da kapsamlı bilgi almak için Sayfamızdan bilgi ala bilirsiniz.

SRC Muafiyet Kapsamın da Alımı

SRC Almak isteyen kişi ilk önce ehliyetini hangi tarihte almış ona baksa iyi olur, çünkü SRC belgesini eğitim den ve sınav dan muaf bir şekil de sadece iki belge için 64 TL harç ücret ödeyerek ala bilir. Bunun için ehliyetini 25 Şubat 2003 den önce alması yeterlidir. Kişi başvurusunu e-devlet kapısından yapabilir. Uygulama çok basittir. Tek belge 32 TL , Çift belge ise 64 TL kadar bir masrafı olur.

K Belgesi

SRC Belgesi Alım şartları

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres;
Büyükdere Cad. Latilokum Sk. No: 1 Kat:4 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Mail: info@ekodan.net

Tel:0(216)4669476  Cep:0(533)6293482 / 0(544)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

Bu haber 68 kez okundu.
GÜNCEL - 18:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Sizi Aramamızı İster misiniz ?