10° Parçalı bulutlu
  • EURO 6.34
  • DOLAR 5.75

Kadıköy de SRC Belgesi Veren Yerler

GÜNCEL - 1 Aralık 2019 18:10 A A

Bu kapsam da bu yetkiye sahip bizimle beraber bir firma daha mevcuttur. Kurumumuz bu konu da 10 seneyi aşkındır Kadıköy’de hizmet vermektedir. Ulaşım olarak çok basit bir lokasyondayız. Senelerin vermiş olduğu deneyimlerden faydalanmak için bizi arayın. Birçok mesleki belgelerden hizmet ala bilir eksiklerinizi bizimle tamamlaya bilirsiniz. Ekodan Danışmanlık olarak birçok mesleki belgeleri sağlamak tayız. İş Makinası ehliyetleri G ehliyet türleri gibi.

İstanbul’un en işlek ve kolay ulaşım noktası olan Kadıköy de SRC belgeleri kapsamın da hizmet vermekteyiz. Sürücü belgesi olan bu belge bir çok sınıfları vardır. SRC4 ve SRC2 Belgesi yoğun talep gören belgeler arasındadır.

SRC Belgesi Kadıköy

Kapsamlı hizmet ağımız ve deneyimli iş ortaklarımızla Kadıköy de sizlere SRC hizmetleri sunuyoruz. Kadıköy Belediyesine yürüme mesafesin de olan eğitim kurumumuz bu konu da yetki eğitim kurumudur. SRC Belgesi hakkın da kapsamlı bilgi almak için Sayfamızdan bilgi ala bilirsiniz.

SRC Muafiyet Kapsamın da Alımı

SRC Almak isteyen kişi ilk önce ehliyetini hangi tarihte almış ona baksa iyi olur çünkü SRC belgesinin eğitim den ve sınav dan muaf bir şekil de sadece iki belge için 52 TL ücret ödeyerek ala bilir. Bunun için ehliyetini 25 Şubat 2003 den önce alması yeterlidir.

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres;
Büyükdere Cad. Latilokum Sk. No: 1 Kat:4 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Mail: info@ekodan.net

Tel:0(216)4669476  Cep:0(533)6293482 / 0(544)6293482

Hizmet Türleri;

  • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
  • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
  • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
  • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
  • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

Bu haber 8 kez okundu.
GÜNCEL - 18:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Sorun cevaplayalım.
1
Size Nasıl Yardımcı Ola Bilirim...
Powered by