fbpx
28° Parçalı az bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 136
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 140

Görsel SRC Sınavları Nedir?

GÜNCEL - 29 Aralık 2020 11:57 A A

Bu soru genel olarak bütün SRC Eğitimlerine kayıt olan kişilerin aklına gelir. Acaba nasıl bir şeyle karşılaşacağız? Konu ismi ile düşündürücü olsa da aslın da 3 soruluk basit bir uygulamadır. Test sınavın dan geçen kursiyerlerin ardından girdiği, algınızı ölçen bir sınav 5 dakika bir süre içerisin de 3 soruya cevap veriyorsunuz. Bu 3 soru dan 2 doğru vermeniz yeterlidir. Sınav sonuçları görsel sınav dan 1-2 saat içerisin de açıklana bilinir. Bu o bölge de ki ilce Milli eğitimin uygulamasına bağlıdır. Bazı ilçelerde bu farklılık göstere bilir.

Görsel sınav nedir?

Akıllı tahta uygulamasıyla katılımcılara algısal test uygulaması. Biraz kendinizi konuya odaklamanız ve gördüğünüzü iyi analiz etmeniz yeterlidir. Sınav dan çıkan bütün kursiyerlerin soruyu doğru ifade edememesi farklı yargılara sizi götürmesin. Sorulara genel anlam da bakıldığında mantık soruları olduğu anlayacaksınız. Kavşak geçiş üstünlüğü, Araçın amaçına göre geçiş üstünlüğü veya bu görsellerden hangisi trigel kayışıdır gibi sizin görsel hafızanızı test etmek ya da çok azyıf mı diye tespit etmek için yapılan bir uygulamadır.

Görsel SRC Sınav soruların örnekleri bu sayfamızdadır.

Örnek Görsel Sorular;

 

Bu ve bunun gibi soruları örenk ala bilirsiniz. Biraz dikkat biraz görsel hafıza size görsel SRC sınavların da çok faydalı olacaktır.  İnsan kendine inandıktan sonra her şeyi başarır. Size şimdiden sınav da başarılar.

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres; İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa yakasın da

Fevzi Çakmak Mah. Teyfik ileri Cad. No:133 Kat:3 Pendik / İSTANBUL

Yaman Evler Mah. Alemdağ Cad. Recep Ağa Sok. No.1 Kat.1 Son durak Ümraniye – İSTANBUL

Mail: info@ekodan.net

Tel:0(216)4669476  Cep:0(533)6293482 / 0(544)6293482

Whatsapp Danışma Hattı: 0(533)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

[wpforms id=”1302″ description=”true”]

Bu haber 2110 kez okundu.
GÜNCEL - 11:57 A A
BENZER HABERLER
Sorun cevaplayalım.
1
Merhaba Size nasıl yardımcı ola bilirim ?
Sizi Aramamızı İster misiniz ?