fbpx
28° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 136
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 140

G EHLİYETLERİ

G Ehliyet / İş Makinası Ehliyet türleri nelerdir?

G Ehliyet türleri kulanıldığı makinelere göre alınması gereken belgelerdir. Bunlar sınıf olarak Forklift, Exkavalator, Zemin Süpürme, Vinç Ehliyeti (Mobil), Dozer, Sondaj Makinası, Kazıcı Yükleyici, Tavan Vinç, Silindir Operatörü, Biçerdöver Operatörü, Finişer Asfalt Serme, Beton Pompası, Greyder Operatörü gibi sınıflara ayrılmıştır.

G Ehliyet / İş Makinası Ehliyeti nasıl alınır?

Bu ehliyet türleri bakanlıkca yetkilendirilen eğitim kurumlarından alınır. Bu eğitim kurumları hem fiziki şartlar hem uygulama hem de sınıf eğitim proğramı olarak milli eğitim müfredatına uygun bir eğitim kurumu olmak zorundadır. Müfredatta ehliyet sınıfına göre kişi yeterli ders ve uygulama eğitimi alır. Daha sonra kursiyer test ve uygulama sınavına girer.

İş Makinası ehliyet fiyatları ne kadar?

Her G sınıfı ehliyet türü bakanlıgın vermiş oldugu taban fiyat uygulamasına göre fiyatlandırılmıştır. İsterseniz bu konuda arkadaşlarımızdan destek ala bilirsiniz. Fiyatlandırmalar Kişi sayısına göre farklılık göstere bilir.Karşılaşacagınız tüm maddi harcamaları bizden öğrene bilirsiniz. Ve bütcenize göre tarafımızdan destek ala bilirsiniz.

G Ehliyet / İş makinası ehliyeti almak zormu?

Kişi bilmediği her şeyi zor görür, aslında öğrenip bilgi edinmeye başladıkça işler kolaylaşır. Siz sırf ehliyet almak için değil bu işi tam anlamıya öğrenip konusunda uzman olmak için uğraşın. İnanın araba kulanmak ne ise iş makinası kulanmakta nerdeyse aynıdır. İnsan oğlunun öğrenmek istedikten sonra yapamıyacagı şey yoktur.

Sorun cevaplayalım.
1
Merhaba Size nasıl yardımcı ola bilirim ?
Sizi Aramamızı İster misiniz ?