26° Kapalı
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 127
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 131

Beykoz SRC Belgesi

GÜNCEL - 6 Aralık 2019 00:38 A A

SRC Eğitimleri ve ODY – ÜDY Belgelerin de profesyonel destek. SRC Belgesi mesleki belgelerden bir tanesidir. Şoförlerin edinmesi gereken bir sertifika denile bilinir. Beykoz ilçemize en yakın hizmeti sunuyor. Ulaşım acısından rahatlık sağlıyoruz. Ulaştırma bakanlığının belgelendirme hizmetlerin de sizlere kapıya hizmet veriyoruz. SRC Belgesi bir çok iş alanın da ihtiyaç duyulan bir belgedir. İşe alımlar da kişinin ilk önce mesleki belgelerden SRC Belgesinin olup olmadığı sorulmaktadır.

Beykoz da SRC Belgesi

Kapsamlı bir bilgi gerektiren SRC Belgesinin alım şartlarını ve diğer bütün konular da bilmeniz gerekenleri anlatıyoruz. Beykoz ilçesine en yakın SRC merkezi olarak hizmet sunuyoruz. SRC Belgesi hakkın da kapsamlı bir bilgi almak için SRC Belgesi Sayfamızı okuyunuz. Ulaşım açısından sıkıntı yaşamamak ve en hızlı SRC Belgesini edinmek için tarafımızla irtibata geçiniz.

SRC Belgesi Nasıl Alınır?

SRC Belgesini bakanlığın yetki verdiği SRC eğitim merkezlerinden ala bilirsiniz. Muafiyet kapsamına girmeyen kişiler tarafımıza başvuru evrakları ile kayıt olması gerekmektedir. Tarafımızdan istediği belgenin eğitimlerini alıp hafta sonları derslere katılması gerekir. Daha sonra İlçe Milli eğitimin düzenlediği sınava girerek başarılı olması gereklidir.

SRC Test Uygulaması

40 Soruluk bir test uygulamasıdır. 1 saatlik bir zaman dilimin de 40 sorudan 28 doğru bilinmesi gerekmektedir. Puanlama olarak 70 puan ve üstü gerekmektedir. Bu test de başarılı olanlar görsel sınava katılmaya hak kazanır. Bu sınav testten sonra hemen yapılır.

SRC Belgesi Türleri

 • SRC1 Belgesi : Uluslar Arası Yolcu.
 • SRC2 Belgesi : Yurt İçi Yolcu.
 • SRC3 Belgesi :Uluslar Arası Yük.
 • SRC4 Belgesi : Yurt İçi Yük.
 • SRC5 Belgesi (ADR): Tehlikeli Madde Taşımacılığı.

  K Belgesi Yenileme Hzimetleri.

SRC Belgesi almak olay olmasın kolay olsun…

Adres; İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa yakasın da

Fevziçakmak Mah.Teyfik İleri Cad. No:133 K:3 Kaynarca yan yol Pendik / İstanbul

Kurbağlıdere Cad. Süheyla Hanım İş merkezi No:26/B Hasanpaşa Kadıköy / İSTANBUL

Yaman Evler Mah. Alemdağ Cad. Recep Ağa Sok. No:1 Kat:1 Son durak Ümraniye – İSTANBUL

Hakimiyeti Milliye Caddesi Kuyumcular Çarşısı No: 32 Kat:2 Üsküdar / İSTANBUL

Mail: info@ekodan.net

İrtibat Cep:0(533)6293482 Tel:0(216)4669476

Bu haber 134 kez okundu.
GÜNCEL - 00:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Sizi Aramamızı İster misiniz ?