17° Açık
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 127
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 131

Beşiktaş SRC Belgesi

GÜNCEL - 25 Mart 2020 11:45 A A

İstanbul’un Anadolu yakasın da en yoğun trafiğin yaşandığı sahil kesimi olan Beşiktaş da sizlere hizmet vermek istiyoruz. Ulaşım ve eğitim seviyesi olarak verdiğimiz hizmet ile İstanbul da bilinen bir firması olduk. SRC-ODY-ÜDY Belgelerin de senelerdir hizmet veriyoruz. SRC Belgesi ticari araç kullanan şoförlerin mutlak bulundurması gereken bir mesleki belgedir. Beşiktaş’a SRC Belgesini biz veriyoruz.

Ticari araç sürücülerinin alması mutlak zorunlu olan ve 4925 sayılı kara yolu kanunlarına göre cezayı yaptırımları olan bu belgenin alımı Milli eğitim bakanlığının yetki verdiği özel eğitim kurumları tarafından sağlanmaktadır.

SRC Belgesi

Ekodan Danışmanlık SRC Belgelerin de sizlere hizmet sunmaktadır. SRC Belgesi alım şartları, sınav şekli, SRC sınav sorular, SRC türleri nelerdir gibi sorularınızın cevapları için tarafımızla irtibata geçiniz Bulmak istediğiniz Data, Çıkmış SRC Soruları için tarafımızdan bilgi ala bilir siniz. Uzman danışmanlarımızdan tam destek için 02164669476 arayınız. Psikoteknik belgesi hizmetini de tarafımızdan ala bilirsiniz. Tarafımızdan size en yakın psikoteknik merkezinizden randevünüz oluşturulup belgenizin 1 gün içerisinde teslim almanızı sağlıyoruz.

ODY ve ÜDY Belgesi

Orta Düzey ve Üst Düzey yönetici belgesi olarak gecen bu belgeler bir mesleki belge olarak geçmektedir. Her belge kendi içerisin de dörde ayrılmaktadır. Uluslar arası veya yurt içi, Yolcu ya da yük olarak. Bu belgeler şahıslara verilmektedir. Firmaların adına çıkarılamaz. Sınavları vardır ve kazanılması halin de kişilere verilir.

ODY ve ÜDY Belgesi hakkın da kapsamlı bir bilgi almak için sayfamızı ziyaret ediniz.

Merak ettiğiniz sorularınız için Mesaj Gönder

SRC Belgesi almak olay olmasın kolay olsun…

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres;
Maltepe Mahallesi, Güven İş Merkezi NO:83, Davutpaşa Cd. No:334, 34000 Zeytinburnu/İstanbul

Büyükdere Cad. Latilokum Sk. No: 1 Kat:4 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Mail: info@ekodan.net

Tel:0(216)4669476  Cep:0(533)6293482 / 0(544)6293482

Whatsapp Danışma Hattı: 0(533)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

Bu haber 158 kez okundu.
GÜNCEL - 11:45 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Sizi Aramamızı İster misiniz ?
Sorun cevaplayalım.
1
Merhaba Size nasıl yardımcı ola bilirim ?