26° Kapalı
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 127
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 131

Beşiktaş K Belgesi Yenileme

GÜNCEL - 5 Aralık 2019 23:19 A A

Ulaştırma Bakanlığının vermiş olduğu bu belge hakkın kapsamlı bir şekil de hizmet sunuyoruz. Belgenin alınmasın da sağladığımız destek sayesin de hızlı, güvenilir, ve cezalardan korunma garantisi veren bir yapıya sahibiz.  Senelerdir bu konu da hizmet vermekte olan bir firmayız. Kargo masrafı yada güven sorunu yaşamadan evraklarınızı kapınızdan alıp, belgenizi kapınıza teslim ediyoruz. Tarafımıza hizmet faturamızı belgeniz çıktıktan sonra ödüyorsunuz.

K Belge Yenilemesi

K belgesinin çeşitleri vardır. K1 Belgesi nakliye yapan firmaların alması gereken bir belgedir. K2 Belgesi kendi taşımacılığını yapan firmaların alması gereken bir belgedir. K3 Belgesi ise evden eve, İşten işe eşya taşımacılığı olarak geçer. Her belgenin kendi türüne göre fiyatları vardır ve yenilemeler bu fiyatlar üzerinden %5’si ödenerek yenilemesi yapıla bilinir. Belge ve harç fiyatları hakkın da sayfamızdan bilgi ala bilirsiniz ya da tarafımızla irtibata geçip kapsamlı bilgi ala bilirsiniz.

Kapıya Hizmet

Tarafımızla irtibata geçmeniz halin de belgeler için gerekli evraklar listesi, olası çıkacak masraflar hakkın da mail atıyoruz. Hazır olan evraklar için tarafımıza bilgi vermeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız tarafınızdan evrakları teslim almaya geliyorlar ve süreç hakkında bilgi veriyorlar. 24 saat içerisin de işlemlerinizi bitiriyoruz.

K belgenizin tesliminden sonra hizmet bedeli talep ediyoruz.

K Belgesi olay olmasın kolay olsun…

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres;
Maltepe Mahallesi, Güven İş Merkezi NO:83, Davutpaşa Cd. No:334, 34000 Zeytinburnu/İstanbul

Güven Mahallesi Posta Caddesi Özçelik İş Merkezi No:112 Kat 5/9 Kale Center Avm Karşısı Güngören / İstanbul

Büyükdere Cad. Latilokum Sk. No: 1 Kat:4 Mecidiyeköy / İSTANBUL

Mail: info@ekodan.net

Tel:0(216)4669476  Cep:0(533)6293482 / 0(544)6293482

Whatsapp Danışma Hattı: 0(533)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

 

Bu haber 120 kez okundu.
GÜNCEL - 23:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Sizi Aramamızı İster misiniz ?