fbpx
28° Parçalı az bulutlu
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 136
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 140

Ataşehir SRC Belgesi

GÜNCEL - 13 Aralık 2020 13:12 A A

Ataşehir de en iyi SRC hizmetini biz sunuyoruz. İmkanlarımızdan faydalanmak ve SRC Belgesinin alımın da yaşanan zorlukları en aza indirmek için bizi arayın. Konu hakkın da uzman ekibimizden bilgi alın. Almanız gereken SRC türü hangisi onu öğrendikten sonra, eğitim programınızı birlikte yapalım ki derse katılımlarınız daha rahat olsun. Sektörümüz de ki gelmeden yaparız sözleri sizin menfaatinize bir durum değildir. Bu konu da en düzgün desteği almanız size SRC daha erken teslim etmemize fayda sağlar. Genel olarak başarı oranımız %80’lere ulaşmıştır. Tecrübemiz neler yapmamız gerektirdiğini öğretmiştir. On yılı aşkın konusun da uzman kadromuzla sizler hizmet vermekteyiz. Ataşehir SRC Belgesi.

SRC Kayıt ve Eğitim

SRC Belgesi için kişinin getirmesi gereken evraklar: 2 biometrik fotoğraf- Ehliyet Fotokopisi-Sabıka kaydı- diploma fotokopisi.

SRC Eğitimleri: Toplam da 28 saatlik bir eğitim sürecidir. Kişi kaydını yaptırdıktan sonra kendisine hafta sonları olacak şekil de (Cumartesi- Pazar) 4 günlük bir eğitim verilir. Genel olarak eğitimler saat 10:00 başlayıp 17:00 biter. Eğitimlerin sınav da başarı oranını yükseltiği çok açıktır.

SRC Sınavı Nasıl oluyor?

SRC Sınavı saat 10:00 da başlar ve 11:00 de son bulur. 40 soruluk test şeklindedir. 40 sorudan 28 doğru cevap verilmesi gerekir. Teste başarılı olanlar uygulamalı sınava girerler. yani 11:00 sınav biter 11:30 sınav sonuçları okunur başarılı olanlar hemen ardından uygulamalı sınava girerler, uygulamalı sınav da 3 görsel soru sorulur 2 doğru cevap alınması gerekir. Görselden kalanlar tekrar görsel sınava girer bir daha test sınavına girmez. Dört kez de görsel sınava girme hakkı vardır aynı test sınavın da olduğu gibi.

Psikoteknik raporu

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres: İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa yakasın da

Mail: info@ekodan.net

Tel:0(216)4669476  Cep:0(533)6293482 / 0(544)6293482

Whatsapp Danışma Hattı: 0(533)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

[wpforms id=”1302″ title=”true”]

Bu haber 1218 kez okundu.
GÜNCEL - 13:12 A A
BENZER HABERLER
Sorun cevaplayalım.
1
Merhaba Size nasıl yardımcı ola bilirim ?
Sizi Aramamızı İster misiniz ?