fbpx
-4° Açık
 • EURO
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 136
 • DOLAR
  Warning: number_format() expects parameter 1 to be float, string given in /var/www/vhosts/ekodan.net/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 140

Ataşehir ODY Belgesi

GÜNCEL - 18 Kasım 2020 15:06 A A

Ataşehir de Sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz. ODY Belgesi yani diğer adı ile Orta Düzey Yönetici Belgesi 90 saatlik bir eğitim, aka binin de 40 soruluk test şeklin de bir sınavla, %70 başarı oranıyla sahip olabilirsiniz. ODY Belgesini muafiyet kapsamın da ala bilmeniz için 25 Şubat 2006 senesin den geriye dönük tam anlamıyla 3 yıl dolu dolu, yolcu ya da yük taşımacılığı yapan bir firma da yönetici ya da şef gibi unvana sahip olmanız gerekir. Ataşehir de ODY Belgesi veren en eski ve en deneyimli kurum olarak hizmet veriyoruz.

ODY Belgesi Muafiyet kapsamı

Bu belgeyi muafiyet kapsamın da ala bilmeniz için yukarıda belirtiğimiz şartlara sahip olmanız ve şirketinizin ticaret sicil gazetesin de isminizin geçmesi gerekmektedir. Aksi takdir de muafiyet kapsamın da ODY Belgesini almanız mümkün değildir. Konu hakkın da kapsamlı bir bilgi almak için tarafımızla irtibata geçiniz. İster seniz de ODY Belgesi Hakkın da Her Şey. sayfamızdan konu hakkın da kapsamlı bir bilgi ala bilirsiniz.

Ekodan danışmanlık aynı zamanda SRC- Psikoteknik hizmetleri de sunmaktadır. En acil bir şekil de size yardımcı ola biliriz. Tarafımızla ister internet ortamında isterseniz kurumumuz da ya da firmanız da bilgi ala bilirsiniz.

ODY Türleri

 • ODY1: Uluslar Arası Yolcu Taşımacılığı.
 • ODY2: Yurt İçi Yolcu Taşımacılığı.
 • ODY3: Uluslar Arası Yük taşımacılığı.
 • ODY4: Yurt İçi Yük Taşımacılığı.

Konusun da lider kadrosuyla Ekodan Danışmanlık sizlerle…

Bu konuda güvenilir ve hızlı çözüm için bize başvurunuz. Uygun fiyat ve doğru hizmet için Ekodan Danışmanlık.

Adres: İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa yakasın da

Mail: info@ekodan.net

Tel:0(216)4669476  Cep:0(533)6293482 / 0(544)6293482

Whatsapp Danışma Hattı: 0(533)6293482

Hizmet Türleri;

 • Ulaştırma Bakanlığı Mevzuat danışmanlığı.
 • A-B-C-D SINIFI Normal ehliyet türleri.
 • İş Makinası Ehliyet Türleri / G Ehliyet Türleri.
 • SRC-ODY-ÜDY Belgeleri.
 • Psikoteknik Belgesi.

SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz il ve ilçeler.

Ankara, Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu, Samandıra, Sancaktepe, Mecidiyeköy.

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR…

Bu haber 48 kez okundu.
GÜNCEL - 15:06 A A
BENZER HABERLER
Sizi Aramamızı İster misiniz ?
Sorun cevaplayalım.
1
Merhaba Size nasıl yardımcı ola bilirim ?