nulled turkey
nulled
php script
nulled scripti
haber scripti
instagram scripti
asp script
wordpress tema
xenforo tema
mybb tema
nulled tema
opencart tema
webmaster
teknoloji forumu
anonim tr
anonim
anonimsin
soru cevap
anonim soru
tr anonim
Yükleniyor...

Ümraniye Psikoteknik


ÜMRANİYE PSİKOTEKNİK FİRMALARI

Ümraniye de psikoteknik firmaları kendi semptlerin de 10 aşkın firma mevcuttur. Bunların arasın da yerleşim yeri ve ulaşım olarak en yakın biz bulunuyoruz. Psikoteknik alacak kişi artık randevü ile makinaya girip o gün doktor müsait ise gün içerisin de belgesini ala biliyor. Ancak yaşana bilecek yogunluklardan ötürü bu en fazla ertesi ğüne sarka biliyor. 

Kişi ehliyetini alkolden kaptırması, psikoteknik belgesinin Trafik şube istedi ise uygulaması farklı olup tarafımızdan çıkara bilir. Bu tarz bir durum da müşteri temsilcimizden bilgi ala bilirsiniz. Ufuk Emre Kara 05336293482 / Kürşat Küçük 05446293482

Psikoteknik belgesi kişinin ticari araç ya da normal araç farketmek sizin, ne kadar sağlıklı araç kullandıgını ölçümleyen bir raporda denile bilinir.

Aracınızın kullanmasına izin verdiğiniz şöfölerinizin bu testen geçmesi menfaatiniz için uygundur.

Çalışma pirensibimiz; Kişi önceden tarafımızla irtibata geçip randevüsünü oluşturur. Randevü günü ve saati makineye girmek için hazır bulunur. Yaklaşık 1 saatlik bir testden sonra cihazın çıkarmış oldugu rapor il sağlık müdürlüğünden ve psikiyatris ve psikoloktan onay alır. Kişinin olumsuz rapor alması söz konusudur, yanlız doktor onayından sonra kişi bu raporu kullana bilir. Randevü saatine uyulması işleyin düzğün ğitmesi açısından önemli bir hususdur.

Randevü Almak için 02164669476