nulled turkey
nulled
php script
nulled scripti
haber scripti
instagram scripti
asp script
wordpress tema
xenforo tema
mybb tema
nulled tema
opencart tema
webmaster
teknoloji forumu
anonim tr
anonim
anonimsin
soru cevap
anonim soru
tr anonim
Yükleniyor...

Mobil Sağlık Hizmetleri


MOBİL SAĞLIK HİZMETLERİ

 

EKODAN Danışmanlık olarak İşe girişler de ya da çalışanlarınıza yapılması zorunlu olan sağlık taramaların da, iş kaybınız olmadan firmanıza gelerek yapıyoruz. Mobil sağlık aracımızla yapılması gereken ve yaptırmanız mecburi olan tetkiklerin aracımız başında sağlık personelimizle birlikte yapılmaktadır. Bu tetkikler daha sonra iş güvenliği uzamanınız ve size özlük dosyalarına koymanız şartıyla verilmektedir. 

Mobil sağlık hizmeti; çalışanlarınızın sağlık kontrolleri ve İş yerinizin kontrollerini düzenli bir şekilde yapılmasını sağladığı için çok faydalı ve pratik bir sağlık tarama hizmetidir. Yasaların gerektirdiği şekilde yapılmaktadır. Bu işlemi yapan sağlık personelleri gerekli eğitim ve tecrübeye sahip olmalıdır.

Mobil sağlık Hizmetleri  İstanbul Anadolu ve Avrupa 

İstanbul yoğun iş temposu ve kalabalık nüfusu sayesinde bu konu da en çok ihtiyaç duyan illerimizden biridir. İşlerimizin aksamadan ve insan gücünden mahrum kalmadan bu hizmet şeklinden faydalanmak en güzel metottur. Mobil Sağlık hem sağlığınıza hem zamanınıza hem de yasalara büyük bir destek sunan bir formüldür.

Uygun fiyat ve kaliteli hizmet için EKODAN DANIŞMANLIK

0(216) 466 9 476