nulled turkey
nulled
php script
nulled scripti
haber scripti
instagram scripti
asp script
wordpress tema
xenforo tema
mybb tema
nulled tema
opencart tema
webmaster
teknoloji forumu
anonim tr
anonim
anonimsin
soru cevap
anonim soru
tr anonim
Yükleniyor...

Maltepe Src Belgesi


          Her ilçenin nufusuna göre Bakanlık belirli sayı da SRC eğitim kurumu acmaya yetki vermiştir. Maltepe de bu konu da hizmet veren iki kurum vardır. SRC eğitim merkzleri artık belirli standarlardan sonra acılmasına izin verilmektedir. Şuan ki mavzuata göre kişinin SRC eğitim merkezi aca bilmesi için nerdeyse bir plaza tutması gerekir. 

          Biz kurum olarak İstanbul anadolu yakasın da hem pendik hem de Kadıköy de olmasından dolayı anadolu yakasında ki siz müşterilerimize Maltepe, Kartal, Bostancı,Gebze,Tuzla farketmeksizin SRC almak isteyen müşterilermize kolay ulaşım ve iyi hizmet veriyoruz.

          Kurumsal yapı, Güçlü eğitmen kadrosuyla %80 başarı oranına sahibiz. Ticari araç kullanan tüm şöforlerin alması gereken Psikoteknik Belgesi,SRC Belgesi, Sürücü kartı hizmetlerini veriyoruz. Bu eğitimleri sadece belge vermek düşüncesi ile değil trafik de daha sağlıklı daha güvenli olmanız için veriyoruz. Burda alınan eğitimler sosyal hayatınıza da etki ediyor. 

         SRC Belgesin de hizmet verdiğimiz ilçeler.

Maltepe, Kartal, Pendik, Ataşehir, Bostancı, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyliği, Sancaktepe, Şile, Şişli, Gebze, Tuzla, Ümraniye, Beykoz, Üsküdar, Arnavutköy, Beyoğlu

BİZİ TERCİH ETMENİZ MENFAATİNİZ İCABIDIR.