nulled turkey
nulled
php script
nulled scripti
haber scripti
instagram scripti
asp script
wordpress tema
xenforo tema
mybb tema
nulled tema
opencart tema
webmaster
teknoloji forumu
anonim tr
anonim
anonimsin
soru cevap
anonim soru
tr anonim
Yükleniyor...

İstanbul


İSTANBULDA BULUNAN SRC EĞİTİM MERKEZLERİ

 

İstanbul da bu sayı 2018 başı iti bari ile 68’di fakat Ulaştırma bakanlığı Bu işleri Milli Eğitime devrettiği için bu sayı tahminen 78’ler de ve halen yükseliyor. Yeterli sayıya ulaştı artık beklenen yoğunluk azalmış durum da. Biz Ekodan Danışmanlık olarak İstanbul her yerin de SRC hizmeti verebilme gururunu yaşıyoruz. İstanbul da SRC denildiğin de ilk akla gelen firma olmak da gurur verici. Gerek Anadolu yakasında Kadıköy de Maltepe de Üsküdar da Kartal da ve Pendik de Mevcut Kurumlarımızla bulunuyoruz. Ulaşım Sorunu çekmeden evinize ya da işinize yakın konumlarda hizmet ala bilirsiniz.

İstanbul Avrupa yakasın da Mecidiyeköy, Seyrantepe, Gaziosmanpaşa, Güngören, Küçükçekmece de sizlere hizmet vere biliriz. İstanbul da SRC işlemlerin de hem fiyat karmaşası hem de ulaşım problemi yaşamayın. Kursiyerler SRC işlemlerin de birçok konu problem yaşıyorlar. Sınavı geçe bilir miyim? endişesi çok yüksek oysa ki o kadar kolay ki... SRC sınav yerim çok uzakmış? Bizimle yakın. SRC ne gereği var? Çok gereği var inan, anlatsak sayfa yetmez.

SRC olay olmasın Kolay olsun. Gerekli donanımları edindikten sonra SRC belgesi almak o kadar zor olmasa gerek. Artık bir buçuk ayda SRC sahibi ola bilirsiniz. Gerekli bilgi ve tecrübeye sahip firmalarla çalışırsanız ne paranız yanar ne de vaktiniz boşa gider. Artık her şey elektronik ortam da hızlı ve çok güvenilir bir hal aldı.

Bizi arayın size yardımcı olalım.