nulled turkey
nulled
php script
nulled scripti
haber scripti
instagram scripti
asp script
wordpress tema
xenforo tema
mybb tema
nulled tema
opencart tema
webmaster
teknoloji forumu
anonim tr
anonim
anonimsin
soru cevap
anonim soru
tr anonim
Yükleniyor...

İlk Yardım Eğitim Merkezi

Müfredat gereği fiziki şartlara sahip ve bu eğitimi vermeye yetkili eğitmenlerle çalışan bir eğitim merkezidir. Gerekli eğitim ekipmanları ile bu eğitim uygulamalı bir şekil de verilir.  Genel olarak iki gün de eğitimler bitter. Toplam eğitim saati  16 saattir. Kurum olarak bu eğitimleri (aksi bir talep olmadığı takdir de) cumartesi pazar veriyoruz. sabah 9:30 Başlıyor ve akşam 17:00 gibi eğitim bitiyor. Tabi gene isteğe bağlı olarak yerinde de eğitimler verile biliniyor. Yerin de eğitimler de uygun eğitim alanı bulunması gerekiyor. 

İlk yardım eğitimlerinin sosyal hayatımız da çok faydası oluyor. Aile bireylerimizden ya da yakınlarımızın karşılaştığı rahatsızlıklar da ilk yardım eğitimi almış kişi ilk müdahalesi  can kurtara biliyor.

İlk Yardımcı Kime Denir ?

Bakanlık tarafından yayınlanmış olan İlk Yardım Yönetmeliğine göre İlk Yardımcı olabilmek için. En az ilkokul mezunu olmak, Temel İlk Yardım Eğitimi almış olmak, İlk yardımcı sertifikası ve kimlik kartı almayı hak kazanmış olmak gerekmektedir.

İlk Yardımcı; Hastaya ilk müdahalede bulunacak kişidir. her hangi bir alet bulunmadan mevcut imkanlarla hastayı hayatta tutmak için aldığı eğitimleri uygulayandır. 

İlk müdahale hayat kurtarır...