nulled turkey
nulled
php script
nulled scripti
haber scripti
instagram scripti
asp script
wordpress tema
xenforo tema
mybb tema
nulled tema
opencart tema
webmaster
teknoloji forumu
anonim tr
anonim
anonimsin
soru cevap
anonim soru
tr anonim
Yükleniyor...

Hizmetler


Yetki Belgesi Danışmanlığı :

Ekodan Danışmanlık olarak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı mevzuatında alınması zorunlu olan A'dan Z'ye bütün belgelerin danışmanlığını yapmaktayız.

K1 Belgesi : Nakliyecilik yapan kamyon ve kamyonet sahibi firmaların almak zorunda oldukları yetki belgesidir.

K2 belgesi : Kendi işi ile ilgili Kamyon yada kamyonet cinsi araçlarla taşıma yapan firmaların almak zorunda oldukları belgedir. K Belgesiz yük taşımanın cezası 1.144 TL'dir. 

Sürücülerin Alması Gereken Belgeler:

Src Belgesi : Ticari araç kullanan şoförlerin almak zorunda oldukları belgedir. Taşımanın şekline göre türlere ayrılır.

Src 1 ve Src 2 Belgesi : Src 1 ve Src 2 Belgeleri insan taşıması yapan şoförlerin alması gereken belgelerdir. ( Dolmuş, Otobüs, Taksi vb... ).

Src1 Uluslararası Src 2 ise yurt içi insan taşımacılığı yapan kişiler için geçerlidir. Src 1 Belgesini alan kişiler Src 2 belgesini de almış sayılmaktadırlar.

Src 3 ve Src 4 Belgesi : Src3 ve Src4 Belgeleri yük taşımacılığı yapan şoförlerin almasın gereken belgelerdir.( Kamyon ve Kamyonet kullanan kişiler )

Src3 Uluslararası Src 4 ise yurt içi yük veya eşya taşımacılığı yapan kişiler için geçerlidir. Src 3 Belgesini alan kişiler Src 4 belgesini de almış sayılmaktadırlar.

Psikoteknik Belgesi : Src belgesiyle birlikte şoförlerin alması gereken bir belgedir. Psikoteknik şoförün dikkat düzeyi, muhakeme yeteneği, hız ve mesafe algılaması, görüş açısı, tepki kalitesi ve hızı, görsel algılama performansı ve koordinasyonunu ölçen bir testtir. Bilgisayarlı bir simülasyon cihazına katılan şoförlere testin sonunda sonuçları verilmektedir.Psikoteknik belgesi raporu olmadan geçerli değildir.

Satış ve Pazarlama Eğitimleri:

Hijyen Eğitimleri: