Parçalı bulutlu
  • EURO 6.56
  • DOLAR 5.88

HAKKIMIZDA

EKODAN DANIŞMANLIK

Aralık 2010 yılında kurulmuştur. Kuruluşumuz Sekiz yıldır sizlere hizmet vermektedir. Firmamız İstanbul’un birçok ilçesinde aktif olarak siz müşterilerimize hizmet vere bilme gururunu yaşamaktadır. Kuruluşumuzdan buyana firmanızın ihtiyaç duyduğu birçok belgeyi doğru, dürüst ve güvenilir bir şekilde çıkardık. Trafik de her hangi bir ceza ile karşılaşmamak için bize danışın… Ufuk Emre Kara

Eğitim sektöründe bir çok başarıya imza attık. Vermiş olduğumuz eğitimlerde başarı oranımız %80 dir. Bizler işimize önem veriyoruz çünkü aldığınız eğitime göre trafikte hareket ediliyor. Ekodan Danışmanlık ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor. Sekiz seneyi aşan tecrübemiz sayesinde, kendimize yeniliklere acık ve teknolojiye ayak uyduran bir kurum olduk.

Kurum olarak üç farklı dalda eğitim ve belgelendirme yapıyoruz. Bunlar aşağıda mevcuttur. Ehliyet türleri olan A-B-C-D türleri. İş makinası Ehliyetleri G sınıfı. SRC-ODY-ÜDY türü ticari arac kullanan şöförlerin alması gereken mesleki belgeler.

Sorun cevaplayalım.
1
Merhaba Size nasıl yardımcı ola bilirim ?
Powered by