nulled turkey
nulled
php script
nulled scripti
haber scripti
instagram scripti
asp script
wordpress tema
xenforo tema
mybb tema
nulled tema
opencart tema
webmaster
teknoloji forumu
anonim tr
anonim
anonimsin
soru cevap
anonim soru
tr anonim
Yükleniyor...

Anasayfa


EKODAN DANIŞMANLIK2010 yılının Aralık ayın da kurulmuştur. Kuruluşumuz Sekiz yıldır sizlere hizmet vermektedir. Firmamız İstanbul'un birçok ilçesinde aktif olarak siz müşterilerimize hizmet vere bilme gururunu yaşamaktadır. Kuruluşumuzdan buyana firmanızın ihtiyaç duyduğu birçok belgeyi doğru, dürüst ve güvenilir bir şekilde çıkardık. Trafik de her hangi bir ceza ile karşılaşmamak için bize danışın…

Eğitim sektöründe birçok müşteri memnuniyetine imza attık. Vermiş olduğumuz eğitimlerde başarı oranımız %80’dir. Bizler işimize önem veriyoruz çünkü aldığınız eğitime göre trafikte hareket ediliyor. Ekodan Danışmanlık ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer alıyor. Sekiz seneyi aşan tecrübemiz sayesinde, kendimizi yeniliklere acık ve teknolojiye ayak uyduran bir kurum olduk.

Kurum olarak üç farklı dalda eğitim ve belgelendirme yapıyoruz. Bunlar aşağıda mevcuttur. Ehliyet türleri olan A-B-C-D türleri. İş makinası Ehliyetleri G sınıfı. SRC-ODY-ÜDY türü ticari araç kullanan şoförlerin alması gereken mesleki belgeler.